3m Car Care Nedir?

3m Car Care Nedir?

3m Car Care Nedir?

3M profesyonel onarım ürünleri kullanmanın yararları sektör tarafından bilinmektedir ve renk kodlu boya düzeltme sistemi tüm dünyadaki tamirhanelerin mükemmel finisaja ulaşmasında yardımcı olmaktadır.

Ancak, genel tüketiciler bu ürünleri kendi evlerinde kullanamamaktadır ve bu ürünleri uygun şekilde kullanma eğitimleri yoktur. Bu nedenle, 3M, tüketicilere yönelik yeni bir perakende oto bakım ürünleri serisi piyasaya sürmüştür. Bu ürünler, sektör lideri profesyonel teknolojilerimizin bazılarına ve otomotiv konusundaki bilgi ve demeyimlerimize dayanmakta olup, evde kullanım için tasarlanmışlardır.

Ayrıca, 3M, ürünlerden en iyi sonuçların nasıl elde edilebileceğini göstermek için, dünyanın en iyi oto detay uzmanı olan Miracle Detail'den Paul Dalton ile takım oluşturmuştur. 

Bu ürünler arasında 3M Oto Şampuanı, 3M Hızlı Vaks, 3M Performans Finiş Vaks, 3M Cam Temizleyici, 3M Mikrofiber Bez , 3M Çizik Giderici, 3M Lastik Parlatıcı, 3M Deri ve Vinil Parlatıcı ve 3M Jant ve Lastik Temizleyici bulunuyor.